O nas

Kim jesteśmy?

Profesjonalistami, którzy wiedzą, że dbałość o interesy Klienta jest najlepszą inwestycją. 

Przyjaciółmi, którzy mając uzupełniające się kompetencje postanowili powołać Spółkę K&K Media Solutions.

 

Czym się zajmujemy?

Pomagamy komunikować się z otoczeniem za pośrednictwem witryn internetowych. Nasza praca służy budowaniu relacji i osiąganiu konkretnych celów biznesowych przez naszych Klientów. Więcej o obszarach naszej działalności możesz przeczytać w dziale Oferta

Jaką potrzebę zaspokajamy?

W K&K Media Solutions poprawiamy komunikację z otoczeniem. Potrafimy sprawić, że obecni i potencjalni Klienci, Akcjonariusze i Pracownicy będą lepiej postrzegać Twoją Spółkę. W sposób bezpośredni wpływa to na wzrost jej wartości (np. poprzez wzrost sprzedaży czy ceny akcji).

 

Jakie zmiany czekają nas w przyszłości?

W szybko zmieniającej się rzeczywistości nowych mediów najważniejszym i najtrudniejszym obszarem jest akceptacja zmian jako czegoś stałego. W oparciu o niezmienne wartości takie jak uczciwość i rzetelność, ciągle uczymy się nowych sposobów rozwiązywania starych problemów.

Podnosząc jakość Komunikacji, zwiększamy szansę na Sukces.

Zarząd


 Właścicielem Spółki jest firma Grupa COMBO IT Sp. z o. o.
NIP 9223050844

 


 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.