Relacje inwestorskie

Witryna relacji inwestorskich jest to wymagana przez Kodeks Spółek Handlowych część serwisu Spółki (lub oddzielny serwis), na którym publikowane są informacje dla inwestorów.

Witryny budowane przez nas, nie tylko spełniają wymogi formalne, ale również są zgodne z zasadami Dobrych Praktyk rekomendowanymi przez Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych.

 Wybrane funkcje dedykowane spółkom notowanym na GPW:

  • Integracja z systemami EBI  i ESPI

Witryna spółki notowanej na GPW może zostać zintegrowana z systemami EBI i ESPI. Dzięki temu użytkownicy systemu nie muszą niezależnie wpisywać treści raportów w systemach giełdowych oraz na stronie internetowej spółki.
Wystarczy opublikować raport w jednym z systemów giełdowych. Raport może być z nich zaimportowany wraz z załącznikami.

 

  • Możliwość integracji z notowaniami

Dla wielu inwestorów informacją poszukiwaną w pierwszej kolejności jest informacja o zmianie kursu spółki. Oferujemy integrację z systemami giełdowymi umożliwiające pobieranie notowań spółki.
Informacje te wyświetlamy w formie tabeli lub wykresu. Format wykresu dostosowujemy do rynku, na którym notowane są akcje, tak by wykres był ciekawy i przenosił możliwie dużo wartościowych informacji.

 

  • Skład i historia akcjonariatu

Akcjonariat

 

Akcjonariat prezentowany w postaci wykesu kołowego, warstwowego lub innego. Możliwość śledzenia historycznego składu akcjonariatu.

 

  • Moduł publikacji wyników finansowych

Intuicyjna edycja po wskazaniu pól tabeli wyników. Możliwość eksportu do arkusza kalkulacyjnego.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.